Hakkımızda

Hakkımızda
25 Kasım 2009 tarihinde Enda Grup Gıda Turizm İnşaat Limited şirketi unvanıyla Turizm ve İnşaat alanında  hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 
 
14 Nisan 2011 tarihinde şirket hisseleri tarafımızdan satın alınarak DOĞ-TAŞ Grup İnşaat Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla inşaat sektöründe hizmete devam etmiştir. 
 
Şirketimizin  tek hissedarı Bülent ÇELİKTAŞ’ tır. 
 
Geride kalan yaklaşık 8 yıllık dönemde Firma unvanı altında değişik alanlarda bir çok devlet taahhüt  işinin yapımı  süresinden önce  tamamlanarak devletimiz ve milletimizin hizmetine sunulmuştur. 
 
Devam eden işler kapsamında  Fiziki Güvenlik Duvarı inşaatı şirketimiz bünyesinde yapımı devam etmektedir. 
 
Firma olarak hedefimiz Üstyapı dışında kalan altyapı, deniz, havalimanı vb. yapım işlerinde firmayı üst gruplara taşımaktır. 
 
Amacı ülke ekonomisinde saygın bir yer edinmek olan firmamız teknolojik ekipman ve uzman personelinin hırs ve azimli çalışmalarıyla hızla yol almaktadır. 
 
Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak, bu uğurda prensiplerimiz ve politikamızdan taviz vermemek, konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; kaliteyi ön plana çıkarmak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak kalite politikamız için esastır. 
 
Firmamıza,  bu amaca ulaşımı sağlayacak  teknik, ekonomik ve yapısal  kriterler  firma bünyesinde mevcuttur.
 
Saygılarımızla,