Kurumsal

Kurumsal
 
       25 Kasım 2009 tarihinde Enda Grup Gıda Turizm İnşaat Limited şirketi unvanıyla Turizm ve İnşaat alanında  hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 
 
      14 Nisan 2011 tarihinde şirket hisseleri tarafımızdan satın alınarak DOĞ-TAŞ Grup İnşaat Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla inşaat sektöründe hizmete devam etmiştir. 
 
       Şirketimizin  ortakları Ali KARGIOĞLU ve Bülent ÇELİKTAŞ’ tır. 
 
      Geride kalan yaklaşık dört yıllık dönemde Firma unvanı altında TOKİ İZMİR TORBALI YAZIBAŞI 840 ADET KONUT TAMAMLAMA İNŞAATI,  ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NE AİT MÜHYE KÖYÜ J9 TİPİ ÇEVRE EMNİYET DUVARI YAPIM İNŞAATI , BOTAŞ MARMARA DENİZ GEÇİŞİ DOĞALGAZ BORU HATTI BAKIM ONARIM İŞLERİ ve BOTAŞ EDİRNE PİG İSTASYONU'NDA VE BORU HATTINDA MUHTELİF İŞLER YAPILMASI  tamamlanmıştır. 
 
       Devam eden işler kapsamında Denizli İli Tavas İlçesi 100 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi, Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi 2 Etap 586 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi , Antalya İli; Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığı Hizmet Binası Ve Tesisleri, Döşemealtı İlçesi Dağbeli Jandarma Karakol Komutanlığı Hizmet Binası Ve Tesisleri, Korkuteli İlçesi Kızılcadağ Jandarma Karakol Komutanlığı Hizmet Binası Ve Tesisleri, Serik İlçe Jandarma Komutanlığı Hizmet Binası Ve Tesisleri İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi Ve Tp Petrol Dağıtım Aş Dörtyol Depolama Tesisi Beton Yol Yapım İşi İhalesi işleri şirketimiz bünyesinde yapımı devam etmektedir. 
 
       Firma olarak hedefimiz Üstyapı dışında kalan altyapı, deniz, havalimanı vb. yapım işlerinde firmayı üst gruplara taşımaktır. 
 
       Amacı ülke ekonomisinde saygın bir yer edinmek olan firmamız teknolojik ekipman ve uzman personelinin hırs ve azimli çalışmalarıyla hızla yol almaktadır. 
 
     Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak, bu uğurda prensiplerimiz ve politikamızdan taviz vermemek, konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; kaliteyi ön plana çıkarmak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak kalite politikamız için esastır. 
 
       Firmamıza,  bu amaca ulaşımı sağlayacak  teknik, ekonomik ve yapısal  kriterler  firma 
bünyesinde mevcuttur.
 
Saygılarımızla,